3 החברות שצריכות טופס מורכב לאתר ולמה

אתר מורכב
תוכן העיניים

בעולם הפרסום, אחד הכלים המובילים הוא לידים. הלידים הם אותם גולשים שמשאירים את הפרטים שלהם, ואנחנו בתור בעלי העסק יכולים ליצור איתם קשר על מנת להפוך אותם ללקוחות שלנו. המחשבה הבסיסית היא שכמה שיותר לידים יותר טוב לעסק שלנו, מתוך הבנה שרק חלק קטן מהם יהפכו להיות לקוחות. כאן נספר לכם על כלי שעושה את זה קצת אחרת. 

 

טפסים מורכבים לאתרים

כדי שנבין טוב יותר מהם טפסים מורכבים, חשוב להבין שבעולם הפרסום, המדד שבאמצעותו אנחנו בוחנים את יעילות הפרסום שלנו באמצעות לידים הוא היחס בין מספר הלידים לבין המספר של מי מהם שהופכים להיות לקוחות שלנו. בהקשר הזה, טופס מורכב הוא טופס עם תנאים שנועד לסנן טוב יותר את הלידים שאנחנו מקבלים מתוך מטרה שמי שכבר פונה אלינו יהפוך להיות לקוח.

אתרי אינטרנט

חברות פנסיוניות

המקום הראשון שבו חשוב לבנות טפסים כאלו הוא חברות פנסיה. החברות הללו אמורות לנהל תיקי פנסיה למשך שנים רבות, וברוב המקרים מדובר על תיקים בעלי שווי כלכלי גדול וחשיבות עצומה ללקוחות שלהם. החיפוש אחר לקוחות בחברות כאלו צריך להתמקד בלקוחות רציניים, שמבינים שמדובר על התקשרות ארוכת טווח, ולכן חשוב שהטופס יסנן בצורה יעילה כבר בשלב הראשון.

 

חברות נדל"ן

בחברות נדל"ן ההשקעה שאותה הלקוח מבצע בקנייה היא גדולה מאוד, מה שאומר שרק לקוחות רציניים הם אלו שאנחנו רוצים איתנו. בנוסף, כדי להיכנס להשקעה בחברת נדל"ן יש תנאים מסוימים שבהם הלקוח צריך לעמוד, וחבל לבזבז את הזמן שלנו על לקוחות שכלל לא עומדים באותם תנאי סף. זו הסיבה שבגינה משתלם לחברות נדל"ן לבנות טופס מורכב שישלח אליהם לקוחות מתאימים.

 

יועצי השקעות

יועצי השקעות מספקים שירות שאמנם יכול להיות גם בטווח הקצר, אולם כדי להגיע להצלחה חשוב שיהיו לנו מספר גדול של לקוחות שמקבלים את השירות באופן קבוע, כלומר מנהלים את תיקי השקעות שלהם דרכנו. בהנחה שיש לכם סכום מסוים שרק ממנו הלאה אתם מתעסקים עם תיק ההשקעות, חשוב להכניס אותו לטופס התנאים כדי לייעל את הליך קליטת הלידים.

יועצי השקעות

איך עושים את זה נכון

הדבר הכי חשוב בבנייה של הטופס הזה היא לעשות אותו בליווי של איש מקצוע. בנייה של טופס מורכב שונה מאשר סתם בנייה של אתר, והיא דורשת שימוש בפיצ'רים מתקדמים יותר. כדי שהממשק של הטופס עם המערכות שיש לכם בעסק יהיה כמה שיותר טוב, אל תתפשרו על איכות הבנייה. ממשק נכון עם המערכות שלכם יהפוך את כל התהליך להיות הרבה יותר יעיל.

 

לסיכום

טפסים מורכבים רלוונטיים בעיקר בחברות שבהן אנחנו רוצים לסנן לקוחות לא מתאימים כבר בהתחלה. אם אתם מחזיקים בחברה שנותנת ייעוץ השקעות, שירותי פנסיה או השקעות בנדל"ן, כדאי לבנות טופס כזה. בנייה איכותית של הטופס תייעל את העבודה.

אתר מורכב

חברת קידום אתרים - סמל
חברת קידום אתרים

אנו חברה שיודעים לקדם אתרים ולהגיע למקום הראשון בכל נישא ובכל תחרות, החברה המובילה בתחום קידום אתרים במדינת ישראל.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
אין מספיק תנועה באתר?
כנראה שכמה קישורים ישפרו את המצב!