4 יתרונות בשימוש באחסון אתרים קלאודוייז

יתרונות בשימוש באחסון אתרים קלאודוייז
תוכן העיניים

ניהול של אתר ברשת הוא לא דבר קל. מלבד העובדה שאתם צריכים להעניק שירות דרך האתר שלכם, יש את החלק שנוגע לתפעול האתר עצמו, דבר שדורש ידע והבנה שלא בהכרח קשורים לתחום שבו אתם עוסקים. בנוסף, עם הזמן מצטברות באתר כמויות גדולות של מידע, דבר שעלול להכביד על מהירות הגלישה שלו. אנחנו כאן כדי לספק לכם פתרון נהדר לבעיות הללו.

 

אחסון אתרים

אחסון אתרים היא טכניקה שעושה שימוש בשרתים רבי עוצמה כדי לאחסן על גביהם מידע שיש באתרים. לא משנה איזה אתר יש לכם, באחסון אתרים אנחנו למעשה לוקחים את כל מה שנמצא בתשתית היסודית של האתר ומעבירים אותו לשרת עוצמתי, כך שהאתר מתנהל בשרת. הגולשים באתר לא מרגישים בזה, ויש לזה כמה יתרונות. אחסון אתרים קלאודוייז כאן כדי לספר לכם עליהם.

אחסון אתרים

מהירות גלישה גבוהה יותר

היתרון הראשון הוא שהלקוחות שלכם הולכים להנות ממהירות גלישה הרבה יותר גבוהה מזו שהייתה להם עד עכשיו. הסיבה לכך היא שככל שיש יותר מידע באתר מהירות הגלישה שלו יורדת כיון שהוא צריך להריץ בכל פעולה יותר נתונים. באחסון אתרים אנחנו למעשה מורידים מהאתר את המידע שיש בו, והגישה למידע נעשית מהשרת, דבר שקורה במהירות גבוהה בשל עוצמת השרת.

 

תמיכה טכנית לאורך כל שעות היממה

יתרון נוסף שיש לכם בעבודה מול שרתי אחסון אתרים הוא התמיכה הטכנית שתקבלו. במקום להיות אחראים על תפעול התקלות שיש באתר שלכם, אנשי המקצוע של קלאודוייז הם אלו שתופסים פיקוד על זה. המענה שלהם זמין עבורכם לכל אורך שעות היממה, ומי שנותן לכם את המענה אלו אנשי המקצוע שזה בדיוק תחום ההתמחות שלהם.

 

אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר

אחת הבעיות הגדולות בתחום ניהול האתרים זו אבטחת המידע של האתר. לא משנה במה האתר שלכם עוסק, לא הייתם רוצים שהמידע הפנימי שלו יהיה גלוי לעין כל. בשרתי האחסון של קלאודוייז המידע שלכם מוגן.

 

מחירים נוחים

היתרון האחרון שתקבלו דרך השירות של קלאודוייז הוא המחיר. אחסון אתרים הוא לא דבר זול, אולם בעזרת שיטת התמחור של החברה תוכלו לשלם רק על השירות שאתם באמת צריכים. יתר על כן, במידה ואתם צריכים הרחבה זמנית של נפח האחסון תוכלו לבצע אותה בלחיצת כפתור, ובתום הזמן לחזור לנפח האחסון הקודם שלכם. כך תוכלו לקבל שירות שהולם במדויק את הצורך שלכם.

 

לסיכום

אחסון אתרים של קלאודוייז מאפשר לכם להנות ממספר יתרונות על פני שירותי אחסון אתרים אחרים. החברה מעניקה לכם תמיכה טכנית לאורך כל שעות היממה כאשר מי שנותנים לכם את המענה אלו אנשי המקצוע הטובים ביותר. נפח האחסון שתקבלו, מהירות גלישה ורמת האבטחה הן הגבוהות ביותר בעולם האחסון האתרים. כל מה שנותר לכם לעשות זה פשוט לפנות אל קלאודוייז.

חברת קידום אתרים - סמל
חברת קידום אתרים

אנו חברה שיודעים לקדם אתרים ולהגיע למקום הראשון בכל נישא ובכל תחרות, החברה המובילה בתחום קידום אתרים במדינת ישראל.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
אין מספיק תנועה באתר?
כנראה שכמה קישורים ישפרו את המצב!