5 – יתרונות של בניית אתר מכירות בוורדפרס

מחשב נייד
תוכן העיניים

על אתר מכירות ויתרונותיו הרבים.

ישנם יתרונות רבים לשימוש ופתיחת אתר מכירות אינטרנטי. במאמר הבא נביא מספר של יתרונות אשר ייחודיים אך ורק לאתר מכירות אינטרנטי בוורדפרס. מעבר למטרה של אתר מכירות באינטרנט שזה למכור, קיימים עוד יתרונות רבים לאתר מכירות, ספציפי דרך וורדפרס.

 

מה זה בעצם אתר מכירות?

אתר מכירות כשמו כן הוא, עמוד אשר נמצא ברשת האינטרנט שמטרתו למכור את השירות או המוצרים אשר מציע החברה. ישנן חברות רבות בשוק אשר מציעות שירות בניית אתר מכירות תמורת תשלום, לדוגמא חברת אגיאי – https://www.aghai.co.il, הבעלים: אודי אגאי וקובי אגאי ישמחו לעמוד לשירותכם. קיימות גם חברות המציעות פלטפורמות מוכנות. לצורך הדוגמא, יש את חברות וורדפרס, את הפלטפורמות של וורדפרס ניתן לשנות, להזיז ולהתאים לפי הצורך ועל ידי המשתמש.

 

מתאים לכל עסק.

היתרון הראשון לבניית חנות אינטרנטית בעזרת וורדפרס זה מפני שישנם פלטפורמות רבות ומגוונות בוורדפרס אשר ניתן להתאים לכל עסק. וורדפרס מציעה מבחר מגוון ורחב מאוד של אפשרויות שונות, כך ניתן לבחור את הגודל, הצבע, או במילים אחרות את הפלטפורמה האידיאלית ביותר עבור העסק, לטובת חנות אינטרנטית.

 

חשיפה לקהל יעד רחב.

יתרון שני לבניית אתר מכירות בוורדפרס זה כי חנות אינטרנטית למעשה מתגברת על בעיות של זמן ומקום. כלומר ניתן לראות את מוצרי העסק או את סוג השירות בכל שעה ביום ומכל מקום בעולם. כך למעשה מגדילים חשיפה רחבה יותר לעסק, בנוסף גם מעלים מכירות.

 

ממשק נוח ופשוט. 

יתרון שלישי ואולי המשמעותי ביותר שיש לוורדפרס על חברות בניית אתרי מכירות אחרים המציעים שירותי בניית אתר מכירות דומה הוא: אתר וורדפרס מציע לגולשים ממשק פשוט לשימוש ונוח מאוד לתפעול. גם ללא כל רקע או ניסיון קודם בניית אתרים ניתן בוורדפרס לעצב איזה אתר שרוצים בעזרת הממשק הפשוט.

 

סליקת אשראי.

יתרון רביעי שיש לבניית אתר מכירות בוורדפרס הוא שניתן לבצעה סליקה עבור כרטיס אשראי כחלק משירותי החברה. ללא שירותי החברה יהיה על הלקוח לבצעה סליקה זו דרך חברת אשראי, תהליך ארוך במיוחד אשר עלול לעקב מאוד את העלאת אתר המכירות לרשת.

 

שירותי אחסון גדולים והכי חשובמחירים נוחים.

שני יתרונות נוספים לבניית באתר מכירות בוורדפרס קיימת כמות אחסון ענקית של עד עשרות ג'יגה שניתן לאחסן, נוסף על כך המחיר הוא גמיש ונוח לכל כיס. תמורת עשרות עד כמה מאות שקלים בחודש ניתן ליהנות משירותי החברה ולהישתמש במגוון רחב של פלטפורמות מוכנות לטובת שירותים רבים.

 

לסיכום. 

בניית אתר מכירות בוורדפרס קיימים יתרונות רבים. במאמר הנ"ל הבאנו רק מספר קטן מתוך רשימה ארוכה של יתרונות ייחודיים שיש אך ורק לחברת וורדפרס. אם מעוניינים לפתוח חנות אינטרנטית (דבר חובה בעידן הטכנולוגי) חברת וורדפרס מומלצת מאוד בעקבות יתרונות רבים, ייחודים כל כך.

 

חברת קידום אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

אנו חברה שיודעים לקדם אתרים ולהגיע למקום הראשון בכל נישא ובכל תחרות, החברה בהובלת עשהאל דרייר אחד המובילים בתחום קידום אתרים במדינת ישראל.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
אין מספיק תנועה באתר?
כנראה שכמה קישורים ישפרו את המצב!
אתר בנוי
בניית אתרים
איך לבנות אתר שמותאם לקידום בגוגל

בניית אתרים צריכה להיות ממוקדת על מנועי החיפוש של גוגל על מנת שיהיה ניתן לשווק את האתרים ולהיכנס אליהם בקלות. המאמר יסביר איך בונים אתר