תיקון הליכונים – איך תדרגו את נותן השירות שלכם בגוגל מיי ביזנס

אישה עושה ספורט
תוכן העיניים

כמו כל העסקים, גם עסקים שמתעסקים בתיקון הליכוני כושר רוצים להיות מדורגים גבוה בחיפוש בגוגל ולהנות מקהל לקוחות גדול.

מכיוון שיש עלייה היום במספר האנשים שרוכשים לעצמם הליכון ביתי כך יש גם עלייה בביקוש לטכנאי הליכונים מוסמכים ואנשים תמיד יעדיפו לקרוא לחברות אמינות שיש להן המלצות בגוגל או למישהו שהם מכירים באופן אישי מהמלצה כלשהי.

חברת גוגל יצאה עם פי'צר חינמי חדש לעסקים שנקרא גוגל מיי ביזנס והוא מהווה חלק מגוגל מפות. עסקים שרשומים בגוגל מיי ביזנס יופיעו ראשונים בחיפוש בגוגל ויהנו מחשיפה גדולה.

 

קצת על גוגל מיי ביזנס

גוגל מיי ביזנס מאפשרת לרשום את העסק בכל סדרי הגודל, גם אם אין לעסק אתר באינטרנט. הגוגל מיי ביזנס מפרסם את העסק כאמור, בתוצאות החיפוש הראשונות וגם בגוגל מפות. כאשר לקוח פוטנציאלי מבצע חיפוש בגוגל של מיקום עסק כלשהו, הוא יקבל רשימה של כל נותני השירות באזור בו הוא חיפש גם אם מדובר בחנות וירטואלית. הגוגל מיי ביזנס מציג את שם העסק, תמונות, כתובת אם יש, טלפון ומייל, שעות פעילות, דירוג כוכבים, ביקורות וכמובן גם מיקום בגוגל מפות.

את האפליקציה של גוגל מיי ביזנס אפשר להתקין גם בפלאפון ובכך לערוך את דף העסק בכל מקום. השירות של גוגל מיי ביזנס ניתן בחינם, כאשר אפשר להשתמש בחשבון קיים של גוגל כדי ליצור דף עסקי. לאחר עריכת הדף, מתבצע אימות נתונים כאשר בסופו ניתן לראות את העסק בגוגל מפות ובמנוע חיפוש.

 

דירוג השירות של תיקון הליכונים

כאמור, בעקבות עלייה ברכישת הליכונים ביתיים כך יש עלייה בביקוש לטכנאי הליכונים לפתירת תקלות. הליכון הכושר הינו מכשיר חשמלי יקר שרק עם תחזוקה נכונה וטיפול מקצועי יאריך שנים ויחזיק מעמד הרבה זמן. באם נתקלתם בתקלה ואתם צריכים טכנאי, מומלץ לקרוא רק לטכנאי מוסמך שיש לו המלצות. עסקים שנמצאים בגוגל מיי ביזנס מקבלים דירוג כוכבים והמלצות. כל לקוח שמבקר בעסק אליו הגיע דרך הגוגל מיי ביזנס יכול לרשום ביקורת ולתת המלצה, כאשר רק לקוחות מרוצים יסכימו לתת המלצה ולכן אם אתם רואים עסקים עם ביקורת טובות כדאי מאד לבחור בהם. ככל שיש לעסק יותר ביקורות טובות ויותר המלצות יהיה לו גם דירוג כוכבים גבוה וככה תוכלו לדעת שמדובר בעסק אמין.

 

אז מה בתכלס

גם אם אתם שומרים על תחזוקה נכונה של ההליכון ומקפידים לשמן הרצועה בטווחי הזמן המתאימים עדיין יכולות להופיע תקלות ועדיין יכול להיות שתצטרכו עזרה מטכנאי הליכונים. במצב כזה כדי להסתכל בחיפוש על עסקים שמופיעים ראשונים ושיש להם המלצות וביקורות ובנוסף נמצאים קרוב לכתובת מקום מגוריכם, זאת ניתן לראות לפי הגוגל מפות. לניווט לעסק תיקון הליכונים

 

חדר כושר

חברת קידום אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

אנו חברה שיודעים לקדם אתרים ולהגיע למקום הראשון בכל נישא ובכל תחרות, החברה בהובלת עשהאל דרייר אחד המובילים בתחום קידום אתרים במדינת ישראל.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
אין מספיק תנועה באתר?
כנראה שכמה קישורים ישפרו את המצב!
שירות דיגיטלי
מדריכים דיגיטליים
מדוע IT חשוב לעסקים

בשנים האחרונות העולם ובייחוד הטכנולוגיה מתפתחים במהירות אדירה. עסקים שרוצים להצליח, מחויבים לעמוד בקצב התפתחות הטכנולוגיה. אולם, מאד קשה לנהל עסק ובמקביל לנהל את המרחב

טלפון
מדריכים דיגיטליים
יתרונות בטלפון נוקיה 225

תאמינו או לא אבל גם בין מכשירי המקשים יש הנחשבים יותר או פחות, לכל מי שמחפש טלפון לשיחות והודעות בלבד עבור שימוש בטלפון כשר, טלפון

מכשיר סלולר
מדריכים דיגיטליים
איך מספר וירטואלי יעזור לך בעסק

חלק מהותי בפתיחת עסק, הוא פרסומו ושיווקו לכלל האוכלוסייה. המטרה היא שהקהל יכיר את המוצר, וירכוש אותו. ללא הכרה במוצר, לא משנה מה טיבו, לא