קבוצות וואטסאפ – איך תדאג לעשות פרסום מתאים ולא חופר

מכשיר טלפון
תוכן העיניים

קבוצות וואטסאפ

וואטסאפ, אפליקציית המסרים שכבשה את העולם בעשור האחרון, מאפשרת ל-2 מיליארד המשתמשים שלה בכל רחבי העולם ליצור קשר באופן פרטי וקבוצתי במהירות, תוך מתן אפשרות לקיים שיחות טלפון, וידאו ושליחת קבצי קול, סרטונים ותמונות. הפיצ'ר הפופולרי ביותר שלה, שגורם לכולנו להעביר שעות רבות מול הטלפון הנייד, הוא האפשרות לפתוח קבוצת ווצאפ עם מאות משתמשים.

 

קורונה קורונה…

המגיפה העולמית שנחתה עלינו לפני כשנה, סידרה לכולנו המון זמן בבית. ברוב חלקי השנה האחרונה לא זכינו לבקר במסעדות, מסיבות, פארקים, קניונים ומשחקי כדורגל – נאלצנו לבדר את עצמנו ואת הסובבים אותנו בתוך קירות הבית. נכון, השימוש ב"נטפליקס" ובספריית ה-VOD צמח פלאים, גם העיסוק בכושר ובישול הפכו לדומיננטיים ככל שהתקדמנו לתוך המגיפה, אבל שחקן מרכזי מאוד שמיעטו לדבר עליו בתקופה האחרונה הוא הוואטסאפ.

 

פרסום בווצאפ

נכון, פרסום בוואטסאפ יכול להיות יעיל גם בתקופה רגילה (אנחנו זוכרים אותה?) אבל במיוחד לימים שבהם השימוש בוואטסאפ גובר מדי יום, אנחנו כאן כדי לתת לכם מספר המלצות – איך לעשות פרסום מתאים ולא חופר באפליקציית הוואטסאפ.

 

רשימות תפוצה

הכינו מבעוד מועד רשימות תפוצה שממוינות לפי הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. לדוגמא, אם אתם מוכרים תכשירי קוסמטיקה לנשים ולגברים הכינו מראש קבוצות תפוצה נפרדות שמיועדות לנשים וגברים כדי שכשתפרסמו את המוצר הוא יישלח רק לקהל היעד המתאים.

 

מגע עם הלקוח

נסו ליצור מגע אישי עם הלקוח על ידי קידום של שיחות אחד על אחד ופחות שיחות המוניות. איך ניתן לעשות זאת? התקינו כפתור שיחה בוואטסאפ באתר שלכם או בעמוד הפייסבוק. למעשה, מי שיתעניין במודעה שהועלתה במסגרת קמפיין בפייסבוק או בפרופיל העסקי, באתר או בכל פלטפורמה אחרת, יגיע לשיחה ישירה איתכם בוואטסאפ באמצעות קליק אחד.

 

הוסיפו כפתור שיתוף באתר שלכם

באתר האינטרנט שלכם ניתן להוסיף פיצ'ר של שיתוף ישירות לקבוצות וואטסאפ. על ידי כך תוכלו לעודד אנשים לפרסם את התכנים שלכם, לחברים שלהם בוואטסאפ.

 

פרסום בקבוצות

בסופו של יום, הדרך להגיע לכמה שיותר משתמשים ולקוחות פוטנציאלים זה דרך קבוצות הוואטסאפ שכוללות לפעמים גם מעל ל-200 משתמשים. הפרסום שלכם צריך להיות שקול, לא מעיק וכזה שמתאים לאופי הקבוצה. כמו כן, טיפ חשוב בהקשר הזה הוא: תעניקו לחברי הקבוצה הטבות בלעדיות! על ידי כך הם ירגישו שהקבוצה היא קצת יותר מלוח מודעות.

 

טיפ מעניין נוסף

נסו להכריז על פעילויות שיווקיות במסגרתן אתם תזמינו את הלקוחות שלכם לפתוח קבוצות וואטסאפ עם כמה חברים ובין השאר בקשו מהם לצרף אתכם, כדי שתוכלו להיות "אחד מהם". משימתכם תהיה לשלוח מסרים שיווקיים (חידונים, תמונות, סרטונים) ומיד בסוף כל פרסום תתנו משימה לחבר'ה שבסופה תכתירו זוכה. זכרו, ברגישות, בתחכום ובמקוריות!

 

לוגו של אפליקציה

חברת קידום אתרים - סמל
חברת קידום אתרים

אנו חברה שיודעים לקדם אתרים ולהגיע למקום הראשון בכל נישא ובכל תחרות, החברה המובילה בתחום קידום אתרים במדינת ישראל.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
אין מספיק תנועה באתר?
כנראה שכמה קישורים ישפרו את המצב!