אודות

מי אנחנו?

חברת קידום אתרים אשר שמתעסקת ב-100% מהזמן בקידום אתרים. החברה מונה מספר עובדים מצומצם המתמחה בקידום אתרים על כל צורותיו – בניית אתרים, נכסים דיגיטליים, הזנת תכנים וכיו"ב. בשנים האחרונות החברה צומחת וגדלה הן מבחינת תפוקת העבודה והן מבחינת כמות הלקוחות. מוזמנים לשאול את הלקוחות שלנו לגבי שביעות רצונם.

 

מה אנחנו יודעים לעשות?

בניית אתרים – עבור הלקוחות החדשים שלנו (וגם עבור החברה עצמה), אנחנו בונים אתרים מעוצבים ונעימים לעין ובנויים בצורה היררכית מסודרת שתתרום לקידום האתר בצורה הטובה ביותר.

נכסים דיגיטליים – בעולם המתקדם של היום, נכס דיגיטלי הוא חובה לכל עסק (ואפילו לכל אדם). החברה שלנו בונה נכסים שיודעים לייצר מאות ואלפי לידים בחודש, המושתתים על היררכיה נכונה, מחקרי מילות ומפתח וניסיון של שנים בתחום.

לקוחות – בנוסף למוצרים אותם מקבלים הלקוחות שלנו, העובדים שלנו יודעים לתת מענה לכל שאלה. יחס אישי לכל לקוח הכולל: דו"חות ונתונים שמראים את התקדמות האתרים, תיקונים בזמן אמת, תחזוק האתר וכו'. 

ועוד ועוד ועוד…

 

גולת הכותרת – קישורים

בקצרה – קישורים הם כמו המלצות של העולם האמיתי. כשאתה שואל את חבר שלך איפה הוא הסתפר והוא ממליץ לך על ספר, אתה סומך עליו. מה יקרה אם 10 אנשים שאתה מכיר ימליצו על הספר?

מנוע החיפוש של גוגל דומה מאוד לעולם ההמלצות במציאות, רק עם אתרים וקישורים. כאשר אתר אחר שם קישור לאתר שלך, האתר שלך "מתחזק" ומתקדם בחיפושים. מה יקרה אם 10 אתרים יקשרו אליך?

בחברת קידום האתרים תמצאו מעל 400 אתרים שיכולים לקשר לאתר שלכם. אתרים בכל הנישות שיקדמו את האתר שלכם בצורה הטובה והאיכותית ביותר.